http://www.arjaupenktadienis.lt

Pristatymas ir grąžinimas

Mes naudojame tarptautinę "Express" paslaugą, skirtą visiems tarptautiniams pristatymams. Prašome palaukti apie 5-12 darbo dienų nuo išsiuntimo. Dėl rugsėjo-kovo mėn. Gali atsirasti papildomų vėlavimų, nes didelė paklausa ir didelė pašto paslaugų ir muitų našta. Mes neatsakome už tranzitu perduodamo užsakymo nuostolius ar žalą. Ši atsakomybė perduodama jums, kai tik perduosime užsakymą laivybos kompanijai. Tarptautiniams užsakymams gali būti taikomi importo mokesčiai / muitai. Dėl informacijos kreipkitės į vietos muitinės įstaigą. Visi tokie mokesčiai yra siuntinių gavėjo atsakomybė, ir mes jų nemoka.
Anuliavimas
Jei norite atšaukti užsakymą, nedelsdami rašykite mums. 30% atšaukimo mokestis taikomas. Dauguma užsakymų siunčiami per 1-2 dienas nuo užsakymo datos. Siuntų užsakymų negalima atšaukti.
Grąžina
Esant mažai tikėtinam gamybos defektų atveju, mes klientams pakeisti / taisyti produktus nemokamai. Norėdami grąžinti prekę, turite atsiųsti mums el. Laišką ir informuoti mus dėl priežasties. Tada mes suteiksime jums tolesnių nurodymų. Prekės turi būti grąžinamos per 8 dienas nuo gavimo datos - negimusios ir jose turi būti visos originalios pakuotės ir etiketės. Mes patvirtinsime jūsų originalų mokėjimo būdą, išskyrus 25% pakartotinio sandėliavimo / apdorojimo mokestį ir 30 JAV dolerių grąžinimo mokestį. Visos siuntimo išlaidos, susijusios su prekių grąžinimu, yra vartotojo atsakomybė.
Mainai
Norėdami pakeisti prekę, turite atsiųsti mums el. Laišką ir informuoti mus dėl priežasties. Tada mes suteiksime jums tolesnių nurodymų. Prekės gali būti keičiamos per 8 dienas nuo gavimo datos, jei jos yra neperdirbtos ir originalios, su visomis originaliomis pakuotėmis ir etiketėmis. Grąžinant prekę keisdami, įsitikinkite, kad jūsų vardas, adresas, telefono numeris ir instrukcijos yra aiškiai nurodytos. Už siuntimo išlaidas, susijusias su prekių mainus, atsako vartotojas. Mes primygtinai rekomenduojame naudoti atsekamą laivybą, nes mes neatsakome už prarastus sklypus. Už užsakymus užsienyje šis procesas gali užtrukti iki 30 dienų.

Sprendimas paremtas arjaupenktadienis.lt © 2007 - 2018