http://www.arjaupenktadienis.lt

Privatumo politika

Internetinė parduotuvė gerbia jus kaip vertingą klientą ir toliau nustato klientų pasitenkinimo standartus. Siekdami išlaikyti profesionalų aptarnavimo lygį, apsaugodami jūsų interesus, mes neatleidžiame jūsų asmeninės informacijos į kitas įmones ar adresų sąrašus. Mes žinome, kad rūpestis yra gauti nepageidaujamą paštą, todėl mes padarysime viską, kad galėtume apsaugoti jus nuo to, jau nekalbant apie tai, kas yra įstatymas. Visa asmeninė informacija laikoma mūsų įmonėje, siekiant vienintelio tikslo pagreitinti užsakymo patirtį, kad galėtumėte kuo greičiau patekti į savo naują įrangą.

Iš tiesų mes naudojame naujausią šifravimo technologiją (SSL), kad jūsų asmeninė informacija būtų viešai prieinama. Mes galime jus be jokių išimčių užtikrinti, kad užsakydami "Angelo's Online Store", nors ir saugiai patikrinę, mes tik skaitome jūsų asmeninę informaciją. Tai apsaugo jus nuo nesąžiningo kredito kortelės naudojimo ir užtikrina aukščiausią patikimumo lygį. Žinoma, jei vis dar kyla rūpesčių, visada galite skambinti bet kuriai iš keturių mūsų parduotuvių.

Kokia informacija mes renkamės?

* Mes renkame informaciją iš jūsų, kai užsiregistruosite svetainėje, pateikiate užsakymą, įveskite konkursą ar loterijas, atsakysite į apklausą ar pranešimą, pvz., El. Paštą, arba dalyvausite kitoje svetainės funkcijoje.
* Užsakydami ar registruodamiesi galime paprašyti jūsų vardo, el. Pašto adreso, pašto adreso, telefono numerio, kredito kortelės informacijos ar kitos informacijos. Tačiau galite aplankyti mūsų svetainę anonimiškai.
* Kaip ir daugelis svetainių, mes naudojame "slapukus", kad galėtume patobulinti jūsų patirtį, rinkti informaciją apie lankytojus ir apsilankyti mūsų tinklalapiuose. Žiūrėkite "Ar mes naudojame" slapukus "?" Žemiau pateikiama informacija apie slapukus ir tai, kaip mes juos naudoja.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją?

Galime naudoti informaciją, kurią mes renkame iš jūsų, kai registruosite, įsigysite gaminių, pateiksite konkurso ar reklamos, atsakysite į apklausą arba rinkodaros komunikaciją, naršysite svetainėje arba naudosite tam tikras kitas svetainės funkcijas šiais būdais:

* Norėdami suasmeninti savo svetainės patirtį ir leisti mums pateikti turinį ir produktų pasiūlymus, kurių labiausiai domitės.
* Kad galėtume geriau aptarnauti jus atsakydami į jūsų klientų aptarnavimo užklausas.
* Norėdami greitai apdoroti savo sandorius.
* Norėdami administruoti konkursą, reklamą, apklausą ar kitą svetainės funkciją.
* Jei pasirinkote gauti mūsų el. Pašto informacinį biuletenį, galime atsiųsti jums periodinius el. Laiškus. Jei nebenorite gauti reklaminio el. Laiško iš mūsų, žr. "Kaip galite atsisakyti, pašalinti ar keisti pateiktą informaciją?" žemiau. Jei nenorite gauti el. Pašto informacinių biuletenių, jūs negausite šių el. Laiškų. Lankytojai, registruojantys ar dalyvaujantys kitose svetainės funkcijose, pvz., Rinkodaros programose ir turinyje "tik nariams", galės pasirinkti, ar jie norėtų būti mūsų el. Pašto sąraše, ir gauti iš mūsų el. Laiškus.

Kaip apsaugoti lankytojų informaciją?

Mes įgyvendiname įvairias saugumo priemones, siekdami išlaikyti jūsų asmeninės informacijos saugumą. Jūsų asmeninė informacija yra už saugių tinklų ir prieinama tik ribotam asmenų skaičiui, turinčiam specialias teises naudotis tokiomis sistemomis, ir reikalaujama, kad informacija būtų laikoma konfidencialia. Kai pateikiate užsakymus arba naudojate savo asmeninę informaciją, siūlome naudoti saugų serverį. Visa jūsų pateiktoji slapta / kredito informacija perduodama naudojant "Secure Socket Layer" (SSL) technologiją ir tada užšifruojama į mūsų duomenų bazes, kad būtų pasiekiama tik kaip nurodyta aukščiau.

Ar mes naudojame "slapukus"?

Taip. Slapukai yra nedideli failai, kuriuos svetainė arba jos paslaugų teikėjas per jūsų interneto naršyklę perduoda į jūsų kompiuterio standųjį diską (jei leisite), leidžiantiems svetainės ar paslaugų teikėjo sistemoms atpažinti jūsų naršyklę ir fiksuoti ir prisiminti tam tikrą informaciją. Pavyzdžiui, mes naudojame slapukus, kad galėtume prisiminti ir apdoroti jūsų pirkinių krepšelio elementus. Jie taip pat naudojami, kad padėtų mums suprasti jūsų pageidavimus pagal ankstesnę ar dabartinę svetainės veiklą, kuri leidžia mums suteikti jums patobulintas paslaugas. Mes taip pat naudojame slapukus, kad galėtume sudaryti suvestinius duomenis apie svetainės lankomumą ir svetainės sąveiką, kad ateityje galėtume pasiūlyti geresnes svetainių naudojimo ir įrankių.

Galime sudaryti sutartis su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, kad padėtume geriau suprasti mūsų svetainės lankytojus. Šiems paslaugų teikėjams neleidžiama naudoti mūsų vardu surinktos informacijos, išskyrus tai, kad padėtume mums valdyti ir tobulinti savo verslą.

Galite pasirinkti, kad jūsų kompiuteris jus įspėtų kiekvieną kartą, kai siunčiamas slapukas, arba galite pasirinkti išjungti visus slapukus. Tai atliekate per naršyklę (pvz., "Netscape Navigator" arba "Internet Explorer") nustatymus. Kiekviena naršyklė yra šiek tiek kitokia, todėl peržiūrėkite naršyklės žinyno meniu, kad sužinotumėte, kaip tinkamai keisti slapukus. Jei išjungsite slapukus, neturėsite prieigos prie daugybės funkcijų, kurios daro jūsų svetainę patrauklią.

Sprendimas paremtas arjaupenktadienis.lt © 2007 - 2018